• High speed single wall corrugated pipe machine
 • single wall corrugated pipe machine
 • single wall corrugated pipe machine
Добредојдовте на нашата веб-страница
Runhaoda е специјализирана за проектирање и производство на пластична машинерија.

Па зошто Runhaoda

Runhaoda е специјализирана за проектирање и производство на пластична машинерија.
 • 10 години

  10 години

  Специјализираат во арома дифузори, со авто-сопственост Бренд - Runhaoda. нови модели секоја година.
 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Секој производ ќе бидат тестирани пет пати пред доставување од страна на нашиот тим КК. Сите производи се во согласност со ISO9001.
 • Најдобар во Класа Гаранција

  Најдобар во Класа Гаранција

  Конечно, не-глупости, брза поправка гаранција план можете да им верувате. Перформанси искуство со целосна заштита.
 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  Над 10 години OEM / ODM искуство. Дајте ни вашите идеи, ние се постигне вашиот дизајн точно.

за нас

Кингдао runhaoda технологија ко., Ltd.. се наоѓа во прекрасна Jiaozhou Bay -jiaozhou градот, управувано од страна на висока брзина на економијата на Кингдао и conveniency објекти на вода, воздух и копнен превоз, можеме да брод на машини за да се насекаде брзо, безбедно и со висок квалитет.

Кингдао runhaoda технологија ко., Ltd.. Како новонастанатите снабдувач на пластична машинерија , ние може да направи PP, PE, Ева, Па, ПВЦ висок / нормална брзина на еден ѕид брановидни цевки машина, двоен ѕид ...

 • 803181102
 • 018080318
 • 8031811

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!