PVC garden pipe making machine factory and manufacturers | Runhaoda

ПВЦ градина одлуки цевка машина

Краток опис:

Ова машини може да се користи да се направи ПВЦ градина цевки (градина водоводни цевки влакна армирано) Нормална цевка е 4 '' и 6 '' Внатрешниот и надворешниот материјал е ПВЦ, средниот слој со предиво машини содржи: Две екструдер за PVC материјал екструдирање, Die главата, вода за ладење машина за плетење предиво уред, влечни на машина, тркалање машина, заварување машина, итн 


 • ФОБ Цена: САД $ 1 - 100.000 / Set
 • Мин.нарачката Кол: 1 Сет
 • Набавка Способност: 5 поставува месечно
 • Port: Порт Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Ова машини може да се користат да се направи градина цевки ПВЦ (армирана влакно градина водоводни цевки)

  На нормална цевка е е 4 '' и 6 '' 

  На внатрешниот и надворешниот материјал е ПВЦ, средниот слој со предиво

  Машинеријата содржи:

  Две екструдер за ПВЦ материјал екструдирање,

  Умре глава, вода за ладење  уред  предиво  плетење машина, влечни на машина, тркалање машина, заварување машина, итн 


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!