• High speed single wall corrugated pipe machine
 • single wall corrugated pipe machine
 • single wall corrugated pipe machine
Mirë se vini në faqen tonë të internetit
Runhaoda është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e plastike Makinerisë.

Pra, pse Runhaoda

Runhaoda është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e plastike Makinerisë.
 • 10 vite

  10 vite

  Specializuar në diffusers aromë, me markë vetë-në pronësi - Runhaoda. modele të reja çdo vit.
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  Çdo produkt do të testohen pesë herë para dorëzimit nga ekipi QC tonë. Të gjitha produktet në përputhje me ISO9001.
 • Best-in-Class Garanci

  Best-in-Class Garanci

  Së fundi, një jo-pakuptimta, të shpejtë plan riparimin garanci ju mund të besimit. Performanca Përvoja me mbrojtje të plotë.
 • OEM / ODM

  OEM / ODM

  Mbi 10 vjet përvojë OEM / ODM. Na jep idetë tuaja, ne arrijmë dizajnit tuaj të saktë.

Rreth nesh

Qingdao bashkë teknologji runhaoda., Ltd. gjendet në qytetin gjirin e bukur Jiaozhou -jiaozhou, drejtuar nga ekonomia me shpejtësi të lartë e Qingdao dhe objekteve conveniency e detit, ajrit dhe transportit të tokës, ne mund të anijeve makineri për të kudo të shpejtë, të sigurt dhe me cilësi të lartë.

Qingdao bashkë teknologji runhaoda., Ltd. Si një furnizues të sapokrijuar e makinerive plastike , ne mund të bëjë PP, PE, EVA, PA, lartë / me shpejtësi normale të vetme mur makinë PVC tub corrugated, mur të dyfishtë ...

 • 803181102
 • 018080318
 • 8031811

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!