PVC garden pipe making machine factory and manufacturers | Runhaoda

PVC Kopsht tub bërë makine

Përshkrim i shkurtër:

Kjo makineri mund të përdoret për të bërë tuba PVC kopsht (fibra përforcuar tuba uji kopsht) Tub normale është është 4 '' dhe 6 '' Materiali brendshme dhe të jashtme është PVC, shtresa e mesme me fije Makineri përmban: dy extruder për PVC material extruding, Die kokë, ujë ftohës fije pajisje thurje makine, transportin e makinës, makine kodrina, makinë saldim, etj 


 • FOB Çmimi: US $ 1 - 100,000 / Set
 • Min.urdhër Sasia: 1 Komplet
 • Furnizimi Aftësia: 5 vendos në muaj
 • Port: Qingdao Port
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kjo makineri mund të përdoret për të bërë tuba kopsht PVC (fibra përforcuar gypat e ujit kopsht)

  Tub normale eshte 4 '' dhe 6 '' 

  Materiali brendshme dhe të jashtme është PVC, shtresa e mesme me fije

  Makineri përmban:

  Dy extruder për materiale PVC extruding,

  Die kokë, ftohjes me ujë  pajisje  fije  thurje makinë, transportin e makine, makine kodrina, makine saldim, etj 


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!